Middlesbrough FC

U subotu je odigrano 11 mečeva 7. kola Čempionšipa, a lideri Lids i Midlzboro, nisu ostvarili pobede.

Marselo Bijelsa

Emilio Andreoli/Getty Images

Lids, koji sa klupe vodi legendarni Argentinac Marselo Bijelsa, izvukao je bod protiv Milvola na gostovanju, gde je bilo 1:1. Milvol je poveo u 55. minutu kada je strelac bio Džed Valas, dok je remi Lidsu doneo u 89. minutu Džek Harison.

Remi Lidsa nije iskoristio Midlzboro, koji je na gostujućem terenu izgubio od Noriča sa 1:0. Gol za pobedu Kanarinaca postigao je finski napadač Temu Puki u 58. minutu.

Lids je na prvoj poziciji na tabeli sa 15 bodova, dok Boro ima bod manje, koliko i Bristol Siti i Brentford, koji imaju bolju gol-razliku.

Bristol Siti je golom Marlija Votkinsa u 81. minutu savladao na svom terenu Šefild Junajted sa 1:0, dok je Brentford bio bolji od Vigana sa 2:0, uz golove Nila Mopaja u 24. i 63. minutu.