Getty images/Steve Welsh

16.10.2018 | 18.03 > 18:13

Ben ponovo junak Komora, dva gola protiv Maroka

FK Crvena Zvezda

Komori su došli do drugog boda u kvalifikacijama za Kup afričkih nacija, pošto su na svom terenu odigrali nerešeno 2:2 protiv Maroka, a opet je briljirao ofanzivac Crvene zvezde El Fardu Ben.

Ben

FK Crvena zvezda

Ben

Ostao je Ben jedini strelac za Komore, pošto je i protiv favorizovanog Maroka postigao oba gola. Prvi u osmom minutu za vođstvo domaćina. Marokanci su u drugom minutu preokrenuli preko Butaiba u 53. i Amrabata u 62. minutu. Ipak, Komori su izbegli poraz zahvaljujući Benu u drugom minutu nadoknade.

Komori su ostali na začelju sa dva boda, dok je Maroko drugi sa sedam, jednim manje od Kameruna. Treći je Malavi sa četiri boda.