Novi sjajan gol Prijovića, PAOK na +8

Stuart Franklin/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri PAOK-a su u 14. kolu grčkog šampionata pobedili Levadijakos u gostima sa 2:1, a strelac prvog gola za ekipu iz Soluna bio je srpski reprezentativac Aleksandar Prijović.

Prijović je u 41. minutu sjajnim udarcem savladao golmana Levadijakosa Vladimira Bajića, dok je u 46. minutu na 2:0 povisio Dijego Bisesvar.

Levadijakos je do kraja meča uspeo da smanji preko Jorgosa Zisopulosa u 75. minutu.

Za domaćina je osim Bajića na golu, igrao i srpski internacionalac Marko Stanojević, Marko Markovski je nastupio u poslednjih nekoliko minuta, dok je Jovan Krneta ostao na klupi.

Aleksandar Prijović je postigao deveti gol u šampionatu, u kojem vodi PAOK sa 38 bodova. Olimpijkos je drugi sa osam bodova manje.