Debitantski gol Nenada Krstičića za AEK

Getty Images/Srđan Stevanović

Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Nenad Krstičić postigao je gol u pobedi AEK-a, svog novog kluba, u trijumfu u Kupu protiv nižarezredne Hanije Kisamikos.

Defanzivni vezista, koji je u zimskom prelaznom roku napustio klub iz „Ljutice Bogdana“ i otišao u Atinu, odigrao je po 20 minuta u dva meča u grčkoj Superligi, dok je na svom trećem za AEK bio i strelac debitantskog gola.

AEK je u drugom meču osmine finala Kupa Grčke pregazio niželigaša sa Krita rezultatom 5:0, a Nenad Krstičić je bio strelac drugog gola posle sjajnog šuta u 28. minutu, dok je potom izašao iz igre u  70. minutu.

Strelci za AEK su bili i Rodrigo Galo u 21, Petros Mantalos u 57. sa penala, kao i hrvatski napadač Marko Livaja u 78. i 82. minutu.