Goleada u Nanđingu, Đangsu startovao trijumfom

Prvo kolo kineske Superlige zatvorila su dva nedeljna meča. Do pobede je stigla ekipa Đangsu Saninga, dok je drugi meč završen bez pobednika.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Đangsu je slavio rezultatom 3:2 protiv ekipe Tjanđin Tede.

Domaći tim je poveo u Nanđingu golom Tešeire u 44. minutu, a prednost je duplirao Eder u 60. kada je bio precizan sa bele tačke.

Na 2:2 smanjio je Paleta autogolom devet minuta kasnije, a za 3:1 pogodio je ponovo Tešeira, ovoga puta iz penala.

Konačnih 3:2 postavio je Žonatan u 90. minutu.

Henan i Dalijan otvorili su novu sezonu remijem 1:1.

Dourado je doneo vođstvo Henanu u 26. minutu, a Karasko je u prvom minutu sudijske nadoknade doneo bod svom timu.