Goleada u Nanđingu, Đangsu startovao trijumfom

Prvo kolo kineske Superlige zatvorila su dva nedeljna meča. Do pobede je stigla ekipa Đangsu Saninga, dok je drugi meč završen bez pobednika.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Đangsu je slavio rezultatom 3:2 protiv ekipe Tjanđin Tede.

Domaći tim je poveo u Nanđingu golom Tešeire u 44. minutu, a prednost je duplirao Eder u 60. kada je bio precizan sa bele tačke.

Na 2:2 smanjio je Paleta autogolom devet minuta kasnije, a za 3:1 pogodio je ponovo Tešeira, ovoga puta iz penala.

Konačnih 3:2 postavio je Žonatan u 90. minutu.

Henan i Dalijan otvorili su novu sezonu remijem 1:1.

Dourado je doneo vođstvo Henanu u 26. minutu, a Karasko je u prvom minutu sudijske nadoknade doneo bod svom timu.

Trojka Tede u Šangaju, poraz Rafinog Dalijana

Fudbaleri Tjanđin Tede pobedili su Šangaj Šenhuu na gostovanju u 24. kolu kineske Superlige rezultatom 3:0.

Piksijev spasilac Zahavi za novi trijmf R&F

U subotu su na programu bila dva meča 24. kola kineske Superlige – Gvangdžou R&F je pobedio Tijanđin Tijanhaj sa 2:1, a Henan Đijanje je savladao Hebei sa 4:1.

"Mažiću, ovo je morao da bude crveni karton" (VIDEO)

Napadač Tjanđin Tede i nekadašnji igrač Bajerna iz Minhena Sandro Vagner dobro je prošao posle neopreznog starta nad golmanom Šangaj SIPG. Sudija Milorad Mažić mu je pokazao samo žuti karton...

Prelep pogodak Marka Arnautovića (VIDEO)

Napadač Šangaj SIPG Marko Arnautović postigao je prelep gol u pobedi svog tima protiv Tjanđin Tede 5:1. Bio je to četvrti pogodak austrijskog reprezentativca u šest odigranih mečeva u Kini.