MLS: Prvi trijumfi za Orlando i Filadelfiju

Getty Images/Chris Trotman

Ekipa Orlando Sitija i Filadelfija Juniona ostvarile su prve trijumfe u američkom MLS ove sezone.

Filadelfija je na svom terenu bila ubedljiva protiv Kolumbus Krua rezultatom 3:0.

Devid Akam je bio dvostruki strelac za domaću ekipu, postigavši golove u 31. i 41. minutu.

Pobedu, prvu na četiri odigrana meča, je potvrdio Brazilac Ilsinjo u trećem minutu nastavka.

Orlandu je pogodak Saše Klještana sa bele tačke bio dovoljan za minimalan trijumf u Njujorku protiv Red Bulsa.

Dalas je bio bolji od Kolorado Rapidsa 2:1, Majkl Barios je doveo domaće u vođstvo, izjednačio je Tomi Smit, da bi trijumf ekipi iz Teksasa obezbedio Rajan Holingshed osam minuta pre kraja.

Los Anđeles FC je slavio protiv Real Solt Lejka (2:1) golom Vokera Zimermana u poslednjem minutu.