Sudamerikana: Indepedijente obavio veći deo posla

Bruna Prado/Getty Images

U Kopa Sudamerikana u noći između srede i četvrtka odigrana su dva meča prvog kola. Indepedijente je stekao veliku prednost pred revanš.

Indepedijente je na svom terenu dočekao Binasional i slavio sa 4:1 te tako stekao veliku prednost pred revanš u Peruu.

Do poluvremena je bilo 2:0, a nakon gola koji je postigao Britez, gosti su rivalu olakšali posao autogolom Pereza u prvom minutu nadoknade.

I nastavak je proticao u znaju Indepedijentea koji je do 66. minuta, uz golove Sančeza i Romera, vodio sa 4:0. Gosti su počasni pogodak na ovom meču postigli u 68. minutu, a strelac je bio Kolazos.

Duel Kajamarke Sera završen je bez pobednika, ali rezultat 1:1 svakako malo više odgovara urugvajskom predstavniku.

Revanš mečevi su na programu 1. i 2. maja.