Getty Images/Stuart Franklin

19.05.2019 | 00.47 > 00:48

Katai jedan, Vondolovski četiri - poraz Čikaga

Fudbaleri San Hosea savladali su na svom terenu Čikago Fajer u okviru MLS rezultatom 4:1.

Aleksandar Katai

Jonathan Daniel /Allsport

Najzaslužniji za trijumf domaćih bio je 36-godišnji napadač Kris Vondolovski, koji je postigao sve golove za pobednika.

Iskusni Amerikanac pogađao je mrežu Fajera u 21, 48, 74. i 76. minutu, što su njegovi prvi pogoci u sezoni.

Jedini gol za ekipu Veljka Paunovića dao je Aleksandar Katai u 83. minutu. Za bivšeg igrača Crvene zvezde to je drugi gol u nizu, a treći u sezoni.

San Hose je osmi na tabeli Zapada sa 14 poena, dok je Čikago na istom mestu na Zapadu sa 16.

Real Solt Lejk je kod kuće bio bolji od Toronta sa 3:0, golovima Krelača u 14, Sauseda u 28. i Savarina u 60. minutu. Gosti iz Kanade su duel završili sa desetoricom zbog isključenja Pozuela u 61. minutu.

Meč Montreala i Njui Inglanda završen je bez golova.