Getty Images/Claus Andersen

26.05.2019 | 00.08 > 00:11

MLS: Remi Fajera i Njujork Sitija

U subotu je Čikago Fajer dočekao Njujork Siti i upisao peti remi u sezoni.

U 14. meču u novoj sezoni MLS Čikago Veljka Paunovića odigrao je nerešeno sa Njujork sitijem. Meč je završen 1:1. Za ekipu iz Čikaga ovo je peti remi, a uz to imaju i isti broj poraza i četiri poebede. Za Siti je ovo sedmi meč završen bez pobednika. Franšiza Mančester sitija ima četiri pobede, sedam remija i jedan poraz.

Poveo je Čikago nakon 28 minuta igre preko Saponga, a duel je rešen golom Mitrite u 40. minutu.

Prvom golu na meču prethodlia je sjajna prilika Aleksandra Kataija, ali se lopta nakon njegovog šuta odbila od stativu.

Fajer je osmi na Istoku pred meč sa DC Junajtedom, a Siti je peti i u sledećem kolu igra protiv Kolumbus Krua.