Japan: Remi Kavasakija i Sapora

Getty images/ Masashi Hara

U petak su odigrana tri meča japanske Džej lige.

Fudbaleri Hirošime slavili su protiv Šonana rezultatom 2:0. Domaća ekipa je do prednosti stigla u 67. minutu, zahvaljujući golu Daglasa Vieire iz penala. Šo Inagaki je postavio konačan rezultat u 88. minutu. Bio je ovo treći vezani poraz ekipe Šonana.

Kašima je na svom terenu savladala C-Osaku rezultatom 2:0. Prvi gol je sa bele tačke postigao Seržinjo u 50. minutu, da bi Širasaki 22 minuta kasnije pogodio za konačan rezultat.

Fudbaleri Kavasakija i Sapora odigrali su nerešen meč, koji je završen rezultatom 1:1. Najpre je fudbaler Kavasake Damijano promašio penal u 27. minutu i tako propustio priliku za vođstvo, da bi potom Suzuki šutirao sa pele tačke i tako doneo prednost Saporu. Kavasaki je ipak uspeo da dođe do gola u 69. minutu, kada je Kobajaši bio strelac.