Piksi sa Tošićem u timu konačno pobedio

Getty images/ Masashi Hara

U subotu su u Kini odigrana četiri meča 15. kola Superlige. Posle četiri mečeva bez pobede Gvangdžou R&F Dragana Stojkovića osvojio je tri boda.

U prethodna četiri kola Gvangdžou R&F upisao je tri poraza i jednom odigrao nerešeno, a u subotu je konačno prekinuo taj niz i na svom terenu savladao Henan 2:0. U ta prethodna četiri meča na terenu nije bilo Duška Tošića koji je u subotu bio starter u Stojkovićevom timu.

Oba gola za R&F postigao je Dia Saba – prvi sa bele tačke u 44. minutu i drugi na asistenciju Lu Lina u 65. minutu.

Dalijan Jifang slavio je na gostovanju Peking Reneu 3:1, Čonging Lifan je pred svojim navijačima pobedio Tjanđin Tedu 1:0, a Vuhan Zal je kao gost bio bolji od Hebeija i do pobede došao rezultatom 2:0.