Ne igra dres: Ibra pogodio dva puta za pobedu Galaksija

Alexander Hassenstein/Getty Images

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su na svom terenu Toronto sa 2:0. Strelac oba gola bio je Zlatan Ibrahimović.

Iako mu je na dresu pogrešno pisalo Irbahimović, švedski fudbaler je ponovo bio na visini zadatka pa je u 15. meču u MLS ove sezone došao do 13. gola.

Mada je Totonto igrao ofanzivnije, te više puta uputio loptu ka goli rivala, nije mogao do pozitivnog rezultata.

Ibrahimović se u strelce prvi put upisao u 76. minutu posle asistencije Alvareza. Drugi put je odbranu gostiju prevario u samoj završnici, u 89. minutu posle dobro izgrađene akcije.

Galaksi je sa 34 boda drugi na Zapadu, sa utakmicom više i šest bodova manje od gradskog rivala. Toronto je sedmi na Istoku.

Dalas je istim rezultatom savladao DC Junajted. Prvi gol  na meču viđen je već u šestom minutu kada je precizan bio Moskera. Konačni rezultat postavio je Bađi u 65.

DC Junjted je meč završio sa igračem manje, pošto je Akosta u 73. minutu dobio crveni karton.

Duel Kolorado Rapidsa i Nju Ingland Revolušna prekinut je u prvom polivremenu zbog lošeg vremena, pri vođstvu ekipe iz Bostona od 1:0.