Michael Regan/Getty Images

14.07.2019 | 00.42

Debakl Bilića u prvoj utakmici na klupi WBA

Hrvatski trener Slaven Bilić doživeo je poraz na debiju na klupi engleskog člana Čempionšipa Vest Bromvič Albiona.

Slaven Bilic

Michael Steele/Getty Images

U prijateljskoj utakmici odigranoj u Španiji, WBA je ubedljivo poražen od Viljareala - 3:0.

Prvi gol postigao je Žerar Moreno u 10. minutu, a u poslednjim trenucima prvog poluvremena prednost je duplirao Manuel Trigeros iz jedanaesterca. Konačni rezultat postavio je Karlos Baka u 82. minutu nakon greške O'Šija.

Vest Bromvič Albion će do starta Čempionšipa (3. avgust) odigrati još tri pripremne utakmice, a rivali će mu biti Skantorp, Roteram i Bornmut.

Pogledajte i izuzetno interesantan Bilićev intervju za Sport Klub.