Getty Images/Christof Koepsel

18.07.2019 | 20.29 > 20:32

Ajaks bolji od Votforda u prijateljskom meču

Ajaks i Votford odigrali su u četvrtak prijateljski meč, a slavio je holandski tim 2:1.

Ajaks je u prijateljskom meču savaldao Votford 2:1, ali nakon preokreta.

Jedan gol viđen je u prvom poluvremenu, a postigao ga je sa bele tačke napadač Votforda Andre Grej u 39. minutu.

Taj rezultat bio je na snazi sve do 52. minuta. Dušan Tadić je odlično pronašao Dinija van de Beka koji pogađa za izjednačenje.

Kopljanici su do pobede došli u 89. minutu kada je mrežu Votforda zatresao Jurien Timber.

Dušan Tadić odigrao je ceo meč, a Erik ten Hag izvršio je samo četiri izmene. Sa druge strena menadžer Votforda Havi Garsija na početku drugog poluvremena zamanio je ceo tim.