Radonjić novim golom najavljuje bolje dane

print screen

Olimpik iz Marseja ostvario je ubedljivu pobedu protiv DC Junajteda 8:1, a ponovo je jedan od strelaca bio Nemanja Radonjić.

Radonjić je ušao na početku drugog poluvremena kod rezultata 1:1. U prvom delu Strotman je doveo Olimpik u vođstvo u 28. minutu, dok je klub iz Vašingtona, za koji nije igrao Vejn Runi, do izjednačenja došao u 45. minutu preko Amarikve. Već u 48. minutu sjajan solo prodor rođenog Nišlije, pretrčao je skoro pola terena i rutinski matirao golmana Seica za novo vođstvo.

Od tog trenutka počeli su da se nižu golovi Maksima Lopesa u 52. i 57. minutu, Sara u 55. i 85, Šabrola u 84. i Kauija u 89. minutu. Radonjiću je ovo druga vezana utakmica da postiže gol, a poslednji put mu je to pošlo za rukom u prošlogodišnjim evropskim kvalifikacijama u dresu Crvene zvezde protiv Suduve.