Srdjan Stevanovic, Getty Images

07.08.2019 | 23.19 > 23:28

Tako to radi majstor: Fenomenalan gol Kolarova (VIDEO)

Roma i Atletik Bilbao odigrali su prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za narednu sezonu. Meč je završen nerešenim rezultatom 2:2, a najlepši trenutak meča bio je gol Aleksandra Kolarova.

Aleksandar Kolarov

Paolo Bruno, Getty Images Sport

Baskijci su dva puta vodili preko Muniaina u 27. i Garsije iz penala u 78. minutu, ali je Vučica uzvraćala u 59. posle slobodnog udarca Kolarova i drugom minutu nadoknade kada je Pelegrini pogodio penal.

Roma će do kraja pripremnog perioda odigrati prijateljski meč sa Real Madridom u nedelju, dok Atletik ima još dve utakmice do starta La Lige protiv portugalskog Mirandesa i španske Leoje.