09.08.2019 | 04.13

MLS: Kasteljanos heroj Njujorka

Ekipa Njujork Sitija savladala je Njujork Dajnamo sa 3:2 u jedinom meču MLS odigranom u noći između četvrtka i petka.

Valentin Castellanos

Elsa, Getty Images

Poveli su domaći golom Mitrite u 16. minutu, ali samo deset minuta kasnije izjednačio je Kabesas. Ipak, radost Teksašana kratko je trajala jer je tri minuta kasnije Kioto dobio direktni crveni karton.

Očekivalo se da Njujork to iskoristi, ali umesto toga je Hjuston kompletirao preokret golom Manotasa u 77. minutu.

Ipak, tada na scenu stupa heroj utakmice – 20-godišnji Argentinac Valentin Kasteljanos. On izjednačava na 2:2 u 83. minutu, a zatim u 93. donosi trijumf ekipi iz Velike Jabuke.

You Tube

Njujork je treći na tabeli Istoka sa 38 bodova iz 22 utakmice, dok je Hjuston deveti na Zapadu sa 30 bodova iz 24 utakmice.