21.08.2019 | 05.59

Palmeiras bombom Skarpe do "brejka" protiv Gremija

U prvom četvrtfinalnom duelu Kopa Libertadores, Palmeiras je u gostima savladao Gremio sa 1:0.

Palmeiras

Lucas Uebel/Getty Images

Palmeiras

U duelu dva brazilska kluba, presduio je spektakularan gol Gustava Skarpe u 31. minutu.

On je posle izvedenog slobodnog udarca i kratkog dodavanja saigrala ispalio pravi projektil na gol domaće ekipe, a lopta je od prečke završila u golu.

Gosti su duel završili sa desetoricom, pošto je u drugom poluvremenu isključen iskusni vezista Felipe Melo.

Nekadašnji vezista Juventusa je u 77. minutu dobio drugi žuti karton i u suzama napustio teren.

Revanš utakmica se igra za nedelju dana na stadionu Palmeirasa.