Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

25.08.2019 | 18.01 > 18:15

Škotska: Rendžers i Seltik i dalje ne znaju za poraz

U trećem kolu škotske Premijer lige trijumfe su zabeležili fudbaleri Rendžersa i Seltika, koji od starta prvenstva nemaju nijedan poraz.

Celtic

Mark Runnacles/Getty Images

Seltik je predvođen fantastičnim Bajom slavio protiv Hartsa rezultatom 3:1. Fudbaler iz Obale Slonovače upisao se u strelce u 29. i 60. minutu, a Mek Gregor je pogodio u 54. minutu.

Jedini gol za Harts postigao je Vašington u 81. minutu i to samo minut nakon što je promašio penal.

Gol vredan tri boda za Rendžers protiv Sent Mirena postigao je Borna Barišić u 59. minutu. Hrvatskom fudbaleru ovo je bio prvi pogodak ove sezone.

Posle tri odigrana kola prvo mesto na tabeli škotske Premijer lige dele Seltik  i Rendžers sa po devet bodova.