Oleg Nikishin/Getty Images

26.08.2019 | 06.34 > 06:42

Ludi El Trafiko - 3:3, Ibra vs Vela 2:1

U MLS utakmici između Los Anđeles FC i Los Anđeles Galaksija bilo je nerešeno 3:3, dok su pobede u noći između nedelje i ponedeljka zabeležili Dalas i Kolumbus.

Zlatan Ibrahimović

Sean M. Haffey/Getty Images

Popularni El Trafiko, tačnije gradski derbi između dve ekipe iz Los Anđelesa počeo je golom Zlatana Ibrahimovića. On je doveo Galaksi u vođstvo u  drugom minutu.

U 12. je već izjednačio Latif Blesing, ali je Zlatan odmah odgovorio drugim golom i ukupno osmim u duelima sa LAFC.

Nije prošao ni minut a Kristijan Pavon je doneo i treći gol za Galaksi i vođstvo 3:1. U 46. minutu je Blesing smanjio na 3:2 i tim rezultatom se išlo na veliki odmor.

Posle toga je viđen još samo jedan gol i to Meksikanca Karlosa Vele.

Do kraja meča je LAFC imao jednu šansu, a takođe je i u nadoknadi mogao Ibrahimović da donese pobedu Galksiju ali je ostali 3:3.

Dalas je bio bolji od Kolumbusa 5:1 kod kuće uz dva gola Ondrašeka i pogotke Cigleda, Fereire i Bariosa, dok je Hjuston Dinamo slavio u Sinsinatiju protiv istoimene ekipe 3:1.