Getty Images/Stuart Franklin

02.09.2019 | 06.41 > 06:44

Ni Ibra ne pomaže Galaksiju, poraz lidera

Fudbaleri Sijetl Saundersa pobedili su Los Anđeles Galaksi na svom terenu u uzbudljivom meču MLS rezultatom 4:3.

Zlatan Ibrahimović

Katharine Lotze/Getty Images

Domaći su posle golova Ruidijaza u 45+2. i Roldana u 55. vodili sa 2:0, ali je Galaski 20 minuta kasnije stigao do izjednačenja.

Zlatan Ibrahimović je pogodio u 66, a Antuna u 75. minutu.

Novu prednost Sijetlu doneo je Moris dva minuta kasnije, da bi gosti opet poravnali u 81. pogotkom Skjelvika.

Na kraju je tri boda Saundersima doneo Roldan u 89. minutu.

Sijetl je drugi na tabeli zapadne konferencije sa 46 bodova, Galaksi je sedmi sa 42.

Lider zapada Los Anđeles doživeo je poraz kod kuće od trećeplasirane Minesote sa 2:0. Oba pogotka za tim iz Mineapolisa dao je Toje u 25. i 29. minutu.

Los Anđeles ostaje na 62 boda, a Minesota sad ima 45.