Catherine Ivill/Getty Images

12.09.2019 | 22.06 > 22:10

"Golubice" nisu izdržale - Atletiko bolji

Fudbalerke subotičkog Spartaka proažene su u prvom meču šesnaestine finala Lige šampiona od ekipe Atletiko Madrida rezultatom 3:2.

ŽFK Spartak

ŽFK Spartak

ŽFK Spartak

Subotičanke su u prvoj utakmici izgubile na svom terenu, ali su i pored lošije igre uspele dva puta da stignu do izjednačenja i namuče španski tim.

Atletiko Madrid poveo je u 20. minutu golom Ludmile, kada joj je asistirala Sosa.

Spartak je izjednačio u završnici prvog poluvremena, iz penala, a precizna je bila Slovićeva.

U nastavku je Ludmila još jednom zatresla mrežu domaće ekipe u 55. minutu, posle asistencije Menajo.

Novo izjednačenje Spartaku donela je Matićeva u 79. minutu, ali je pitanje pobednika rešila Garsija u 90. minutu.