Getty Images/Christof Koepsel

19.09.2019 | 04.34 > 04:40

Indepedijente del Vale bolji od Korintijansa

U prvom polufinalnom meču Kopa Sudamerikana Indepedijente del Vale slavio je na gostovanju Korintijansu.

Corintians

Printscreen

Indepedijente del Vale slavio je u prvom meču polufinala Kopa Sudamerikana na gostovanju Korintijansu i pobedu upisao rezultatom 2:0.

Iskusni napadač Gabrijel Tores doneo je gostima vođstvu u samom finišu prvog poluvremena.

Pokušao je trener Korintijansa izmenama na početku drugog poluvremena nešto da promeni, ali sve što se promenilo je rezultat u korist gostiju.

Indepedijente do drugog gola ponovo dolazi preko Toresa, igrao se 70. minut.

Revanš će biti odigran 26. septembra. U drugom polufinalu snage će odmeriti Kolon i Atletiko MG.