Getty Images/Christof Koepsel

19.09.2019 | 06.53 > 06:55

MLS: Pobede Atlante i Red bulsa, nula u Sijetlu

Tri duela odigrana su u MLS u noći između srede i četvrtka. Pobede su slavili Atlanta junajted i Njujork Red buls, a u duelu Sijetl Saundersa i Dalasa nije bilo golova.

New York Red Bulls

Printscreen

Atlanta junajted slavio je na gostovanju Sinsinatiju i pobedu upisao rezultatom 2:0.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a gosti su do vođstva došli u 59. minutu preko Jozefa Martineza koji je u narednih šest minuta postao heroj svog tima uz novi gol za konačnih 2:0.

Atlanta je tako upisala 16. pobedu u sezoni i prekinula niz od dva poraza. Sinsinatiju je ovo 22. poraz.

Njujork Red bulsi su istovetnim rezultatom slavili na gostovanju Portland Timbersima.

Prvi gol viđen je nakon samo tri minuta, a strelac je bio Dankan. Na drugi pogodak čekalo se do šestog minuta nadoknade kada je sa penala pogodio Rojer.

Njujorčani su nakon tri vezana poraza konačno trijumfovali, a Portland sad ima dva vezana poraza.

U duelu Saundersa i Dalasa u Sijetlu nije bilo golova.