20.09.2019 | 04.25

Kolon preokretom do prve pobede u polufinalu

Fudbaleri Kolona savladali su sa 2:1 Atletiko Mineiro u prvom meču polufinala Kupa Sudamerikana.

Argentinski tim je slavio na svom terenu posle preokreta u drugom poluvremenu.

Iako su domaći imali inicijativu i u prvom delu utakmice, gosti iz Brazila su na pauzu otišli sa prednošću. Gol za Atletiko postigao je Čara u 37. minutu. Zanimljivo, bio je to i jedini šut Brazilaca ka golu rivala u prvih 45 minuta.

Vrlo brzo po početku drugog dela igre, Kolon je izjednačio - Morelo je bio precizan u 52. minutu. Za preokret domaćih pobrinuo se Rodriez četiri minuta do kraja utakmice.