Getty Images

01.10.2019 | 23.06 > 23:21

Čempionšip: Mitro's on fire, četvorka Fulama

Fulam nastavlja borbu za povratak u Premijer ligu. U 10. kolu engleskog Čempionšipa Fulam je kao gost razbio Reding 4:1, a ponovo je istaknutu ulogu imao Aleksandar Mitrović.

Aleksandar Mitrović

Naomi Baker/Getty Images

Najbolji strelac ekipe postigao je dva gola, koliko i kapiten Kerni i tako odveo ekipu do četvrtog mesta na tabeli. Sa ova dva gola Mitrović je izbio na prvo mesto liste strelaca Čempionšipa sa sedam golova. Što se Fulama tiče on ima 18 bodova, samo dva manje od novog lidera Lidsa, koji je pobedom nad VBA, pretekao ekipu Slavena Bilića. Notingem je na deobi drugog mesta sa 19 bodova.

Lids je smenio VBA pobedom u direktnom duelu na Eland Roudu, a strelac jedinog gola bio je Ezgijan Alioski u 38. minutu. Poraz tima Slavena Bilića iskoristio je Notingem, koji je golom Lolija u 65. minutu došao do boda, protiv Blekburna, koji je poveo golom Armstronga u 63. minutu.

Ostali rezultati: Hal - Šefild Venzdej 1:0, Midlzbro - Preston, Vigan - Birmingem, Stouk - Hadersfild.