Catherine Ivill/Getty Images

02.10.2019 | 14.27

LŠ: Urava stekla solidnu prednost protiv Evergrandea

Urava je u prvom polufinalnom duelu azijske Lige Šampiona savladala kineski Guangdžou Evergrande sa 2:0.

Urava

Chung Sung-Jun, Getty Images

Urava

Japanci su stekli solidnu prednost pred revanš u Kini, a za to su zaslužni Fabrisio koji je postigao prvi gol u 19. minutu, i Takahiro Sekine koji je postavio konačan rezultat u 75. minutu.

Renavš se igra za tri nedelje, tačnije 23. oktobra, a domaćin je Guangdžou.

Podsetimo, u utorak je Al Hilal ubedljivo savladao Al Sad u gostima sa 4:1 i praktično je jednom nogom u finalu.

Finalni susreti igraju se 9. i 24. novembra.