Iznenađujući remi Kašime, Tokiju šansa za izjednačenje

Masashi Hara/Getty Images

Tri duela 29. kola odigrana su u fudbalskom šampionatu Japana. Remi Kašime na gostovanju Jamagi daje Tokiju priliku da se izjednači sa njima na tabeli.

Lider šampionata Kašima odigrala je nerešeno sa Jamagom na gostovanju. Duel je završen rezultatom 1:1.

Nagai je doneo prednost domaćinu nakon samo devet minuta, a Kašima je do boda došla sa bele tačke. Penal je u gol u 58. minutu pretvorio Ueda.

Remi Kašime prilično je neočekivan obzirom da će se njihov današnji rival sledeće godine preseliti u drugu ligu i trenutno je pretposlednji na tabeli sa svega 29 bodova.

Tokio u ovom kolu gostuje Kobeu i u slučaju pobede biće izjednačen sa Kašimom po broju bodova.

Serezo Osaka je slavila na gostovanju Saporou 1:0, a istovetnim rezultatom je Oita savladala Uravu.