Catherine Ivill/Getty Images

20.10.2019 | 17.00 > 17:01

Vigan najbolji kod kuće u Čempionšipu

U poslednjoj utakmici 12. kola Čempionšipa Vigan je iznenađujuće dobio ekipu Notingem Foresta sa 1:0.

Vigan

Mike Hewitt, Getty Images Sport

Vigan

Bivši prvak Evrope je do ovog kola bio drugoplasiran, dok je ekipa sa severozapada bila tik iznad opasne zone.

Međutim, popularni Latiksi su odlično odigrali prvo poluvreme i pobedu obezbedili pogotkom Džamala Loua u 35. minutu.

Vigan je tim koji najbolje igra kod kuće u čitavoj ligi i nikada u svojoj istoriji nisu poraženi na stadionu DW od Notingem Foresta.

Sa druge strane, sastav trenera Sabrija Lamušija doživeo je prvi poraz porsle 10 kola i sada je na četvrtom mestu na tabeli.