21.10.2019 | 00.41

Spektakl u Filadelfiji, Junion slavio 4:3 protiv NYRB!

Fudbaleri Filadelfija Juniona savladali su Red Bul sa 4:3 u poslednjem duelu prve runde plej-ofa u MLS.

MLS

Getty Images/Chris Trotman

MLS

Filadelfija se tako plasirala u polufinale Istočne konferencije, gde će joj protivnik biti aktuelni šampion Atlanta.

Tim iz Njujorka vodio je sa 2:0 pogocima Džoša Simsa i Tima Parkera nakon 25 minuta igre.

Na 1:2 smanjio je Alehandro Bedoja, ali su Red Bulsi na poluvreme otišli sa dva gola prednosti, zahvaljujući Barlouu.

Džek Eliot i Fafa Pikolt doneli su izjednačenje Filadelfiji, a u produžetku je gol vredan plasmana u polufinale postigao Marko Fabijan, igrao se 105. minut.