27.10.2019 | 16.27 > 16:28

Bristol u završnici do boda protiv Vigana

Fudbaleri Bristol Sitija i Vigana remizirali su u meču 14. kola Čempionšipa rezultatom 2:2.

Bristol City

Getty Images/Harry Trump

Domaći tim je na Ešton Gejt stadionu poveo u 39. minutu golom VImana.

Samo pet minuta kasnije Dankli je doneo izjednačenje gostima, kada je iskoristio asistenciju Mura.

Početak drugog poluvremena obeležila je bolja igra Vigana, a u listu strelaca ponovo se upisao Dankli. U 53. minutu mu je asistirao Vilijams za vođstvo gostiju.

Konačnih 2:2 i bod Bristol Sitiju doneo je Pereira u 86. minutu.

Bristol je na šestom mestu i ima 24 boda, dok je Vigan na 18. poziciji sa 15 bodova.

U narednom kolu Bristol gostuje Barnsliju, a Vigan dočekuje Svonsi.

Fenjeraš slavio na Krejven Kotidžu: Vudrou srušio Fulam

Fudbaleri Fulama izgubili su na svom terenu od fenjeraša Barnslija 3:0 u meču 33. kola Čempionšipa.

"Hvala Bogu, ofsajd je"

Zanimljiva situacija desila se u samom finišu utakmice između Vest Bromvič Albiona i Notingem Foresta - došlo je do gužve u kaznenom prostoru gostiju, Robinson je zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda pošto je lopta udarila Bartlija koji je ležao na aut-liniji.

Kešova majstorija šokirala VBA

Fudbaler Notingem Foresta Mati Keš postigao je gol u nadoknadi vremena kojim je svom timu doneo bod na gostovanju vodećem timu Čempionšipa Vest Bromvič Albionu postavivši konačan rezultat 2:2.

Keš u nadoknadi za remi VBA i Foresta

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Notingem Foresta odigrali su nerešeno 2:2 u prvoj utakmici 33. kola Čempionšipa.