27.10.2019 | 16.27 > 16:28

Bristol u završnici do boda protiv Vigana

Fudbaleri Bristol Sitija i Vigana remizirali su u meču 14. kola Čempionšipa rezultatom 2:2.

Bristol City

Getty Images/Harry Trump

Domaći tim je na Ešton Gejt stadionu poveo u 39. minutu golom VImana.

Samo pet minuta kasnije Dankli je doneo izjednačenje gostima, kada je iskoristio asistenciju Mura.

Početak drugog poluvremena obeležila je bolja igra Vigana, a u listu strelaca ponovo se upisao Dankli. U 53. minutu mu je asistirao Vilijams za vođstvo gostiju.

Konačnih 2:2 i bod Bristol Sitiju doneo je Pereira u 86. minutu.

Bristol je na šestom mestu i ima 24 boda, dok je Vigan na 18. poziciji sa 15 bodova.

U narednom kolu Bristol gostuje Barnsliju, a Vigan dočekuje Svonsi.