Getty Images/Stuart Franklin

29.10.2019 | 14.07 > 14:09

Hirošima i Urava miroljubivo

Fudbaleri Hirošime i Urave remizirali su u 31. kolu japanske lige rezultatom 1:1.

Urava

Chung Sung-Jun, Getty Images

Urava

Oba pogotka viđena su poslednjih dvadesetak minuta igre na Edion stadionu, a ishodom može da bude zadovoljniji domaćin, koji je tek u finišu došao do boda.

Igrao se 88. minut kad je autogol postigao bek Urave Hašioka.

Prethodno su gosti poveli u 75. minutu, kad je Ivanami iskoristio asistenciju Nagasave i zatresao mrežu.

Urava je posle ovog meča ostala na četvrtoj poziciji sa 51 bodom, dok je Urava na devetoj poziciji sa 36.

Džej liga: Nastavlja se trka utroje za titulu

Ekipa Kavasaki Frontalea savladala je Sanfreće Hirošimu sa 2:1 u derbiju japanske Džej lige i sada je na četvrtom mestu sa 51 bodom iz 30 utakmica. Hirošima takođe ima 51 bod, ali uz utakmicu više.

Seržinjo doneo pobedu Kašimi

Fudbaleri Kašime pobedili su Uravu rezultatom 1:0 u utakmici 30. kola japanske Džej lige.

Azijska LŠ: Evergrande pao, Urava u borbi za trofej

Fudbaleri Urava Red Dajmondsa plasirali su se u finale azijske Lige šampiona, pošto su u polufinalnom dvomeču bili bolji od Gvangdžou Evergrandea ukupnim rezultatom 3:0.

Tokio prati Kašimu, sigurna i Jokohama

Ekipa Tokija pobedila je Kobe u gostima sa 3:1 u 29. kolu japanske Džej lige i sada na drugom mestu ima 56 bodova, koliko i prvoplasirana Kašima.