03.11.2019 | 04.30 > 04:41

Brazil: Palmeiras ne odustaje od odbrane titule

Flamengo je i dalje lider brazilske Serije A sa finom zalihom, ali branilac trona Palmeiras ne odustaje. Posle velike borbe savladao je Searu na svom terenu minimalnim rezultatom.

Palmeiras

Alexandre Schneider/Getty Images

Jedini gol za aktuelnog šampiona postigao je Ze Rafael u 17. minutu. Ipak, lako su mogli domaći da ostanu bez dva boda, pošto je Bergson u 39. minutu promašio penal za Searu. Sa ova tri boda Palmeiras je prišao Flamengu na pet bodova zaostatka, ali uz utakmicu više.

Gradski rival Palmeirasa Sao Paulo bio je ubedljiv u gostima protiv Čapekoensea. Slavio je 3:0 golovima Bruna Alvesa, Vitora i Dos Santosa. Sao Paulo je četvrti sa 52 boda, čak 16 manje od lidera.

Ostali rezultati: Fortaleza - Atletiko Mineiro 2:2, Fluminense - Vasko 0:0.