Carlos Rodrigues/Getty Images

17.11.2019 | 02.32 > 02:44

Brazil: Bez pobednika u derbiju Sao Paula, gol Alvesa

U derbiju 33. kola brazilske Serije A gradski rivali Santos i Sao Paulo odigrali su 1:1 i na taj način domaćin je praktično izgubio sve šanse za titulu.

Dani Alves

Bruna Prado/Getty Images

Ni pre meča sa gradskim rivalom Santos nije imao preterane šanse za trofej. Ipak, odličan početak s obzirom da su u osmom minutu poveli golom Sančesa iz penala. Ipak, to nije bilo dovoljno za tri boda, pošto je iskusni Dani Alves postigao pogodak u 55. minutu i tako Sao Paulu doneo jedan bod. Santos je treći sa 65 bodova, čak 13 manje od Flamenga, koji ima i utakmicu manje pet kola pre kraja. Sao Paulo je peti sa 53 boda.

U drugom meču večeri bilo je takođe 1:1, a igrali su Fluminense i Atletiko Mineiro.