Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

18.11.2019 | 22.57 > 23:01

Mesi sa penala spasio Argentinu

U prijateljskom meču odigranom u Tel Avivu u južnoameričkom derbiju Argentina i Urugvaj odigrali su bez pobednika 2:2.

Lionel Messi

Getty Images, Pedro Vilela

Urusi su dva puta vodili golovima dvojice najboljih strelaca Edinsona Kavanija u 34. i Luisa Suaresa u 68. minutu. Međutim, Gaučosi su se oba puta vraćali. Prvo je Aguero na asistenciju Mesija u 63. minutu poravnao na 1:1, da bi Lionel Mesi iz penala u drugom minutu nadoknade postavio konačan rezultat.

Argentina je ranije slavila u drugom južnoameričkom klasiku protiv Brazila, a strelac odlučujućeg gola ponovo je bio Mesi, koji je prethodno promašio penal.