Kina: Kiša golova na meču Hebej - Dalijan

U sredu je odigrano četiri meča 28. kola kineske Superlige.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Utakmica između Dalijan Jifanga i Hebeja završena je nerešenim rezultatom 3:3. Gosti su poveli u 31. minutu golom Marcaa, da bi vang u nadoknadi prvog poluvremena izjednačio.
U drugom delu meča viđeno je više golova, većina sa bele tačke.
Dalijan je postigao dva gola iz penala, a strelci su bili Karasko u 49. i Rondon u 71. minutu.
Markao je u 75. minutu postigao svoj drugi gol na meču, ovoga puta iz jedanaesterca, da bi tačku na rezultat stavio Dong Šušeng.