Getty Images

13.12.2019 | 23.03

Ludilo na Veliju: Čarlton ostao bez dva boda u 90+6

Hull City

U prvom meču 22. kola Čempionšipa Čarlton i Hal odigrali su bez pobednika 2:2 u izuzetno uzbudljivom meču.

Hull City

James Chance/Getty Images

Čarlton kome gori pod nogama, dva puta je vodio preko Pretlija u 34. i Sara u 50. minutu. Ali Hal je oba puta nalazio odgovor. Prvo je u Bouen u 47. izjednačio na 1:1, da bi u hičkokovskoj završnici Luis-Poter u šestom minutu nadoknade doneo Halu veliki bod sa neugodnog gostovanja.

Hal je 13. sa 30 bodova i zadržao je šest bodova prednosti u odnosu na Čarlton, koji je na sedam bodova od zone ispadanja.