Getty Images/Stuart Franklin

16.02.2020 | 19.21 > 19:23

Kad Grof Božović sretne Beniteza pokloni mu...

Fudbaleri Krila Sovjetov u prijateljskoj utakmici u Marbelji pobedili su kineskog prvoligaša Dalijan Ifan rezultatom 7:0, a poslednji gol za ruski tim postigao je srpski internacionalac Srđan Mijailović.

Duelu u toploj Marbelji prethodio je susret trenera Miodraga Božovića i Španca Rafaela Beniteza. Grof je najplaćenijem treneru sveta poklonio flašu votke, objavljeno je na Tviter nalogu kluba iz Samare.

Ruska Premijer liga nastavlja se 28. feburara, dok se ne zna kada će početi prvenstvo Kine zbog koronavirusa.

Povratak Tošića za prvenac Gvangdžoua

Golom Erana Zahavija iz penala u 30. minutu, fudbaleri Gvangdžou RF savladali su Dalijan Pro rezultatom 1:0 i obezbedila prvu pobedu u novoj sezoni kineske Superlige, tek u 5. kolu.

Luda nedelja u Kini: Felainivijev het-trik za 8 minuta

U nedelju se igralo pet mečeva grupe A prvog kola skraćenog izdanja kineske Superlige, a dan je obeležio belgijski veznjak Maruan Felaini, koji je u pobedi Šandong Lunenga postigao neverovatna tri gola za sedam minuta.

Uspela šok terapija - Krila slavila bez Grofa

U utorak su odigrana dva meča 27. kola Premijer lige Rusije i oba su završena pobedama gostujućih ekipa.

Krvnički start od koga se lomi noga (VIDEO)

Na utakmici ruske Premijer Lige između Krila Sovjetov videli smo pogibeljan start domaćeg igrača. Ovakne situacije obično se završavaju sa polomljenom nogom.