Getty Images/Christof Koepsel

23.02.2020 | 21.28 > 21:32

Ranđelović rešio derbi, Olimpijakos slavio na 'Tumbi'

Fudbaleri Olimpijakosa slavili su u velikom grčkom derbiju protiv PAOK minimalnim rezultatom 1:0.

Lazar Ranđelović

Alexander Hassenstein, Bongarts

Olimpijakos je slavio na "Tumbi" na kojoj je većim delom meča PAOK bio bolji rival, ali bez konkretnih šansi za gol.

Duel je rešio srpski fudbaler Lazar Ranđelović golom u 49. minutu. Ranđelović je poslao loptu u kazneni prostor, ona je pogodila Janiulisa, promenila pravac i otišla u gol.

U 55. minutu zatresla se i mreža Olimpijakosa, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Kako to obično i biva kada se u Grčkoj igra derbi, fudbal je bio u drugom planu.

Ulaznice su bile rasprodate, navijači PAOK napunili su stadion, ali bilo je i onih koji su pokušali da se popnu na stadion sa spoljašnje strane.

Atmosfera na tribinama ni ovoga puta nije razočarala.