Getty Images

26.02.2020 | 22.52

Mitar od tragičara do junaka Fulama

Kompletirano je 35. kolo engleskog Čempionšipa. Na poslednjih sedam mečeva viđeno je svega sedam golova. Jedan od njih postigao je i Aleksandar Mitrović u četvrtom minutu nadoknade i doneo bodove Fulamu.

Aleksandar Mitrović

Alex Pantling/Getty Images

Najbolji strelac Fulama i Čempionšipa umalo da bude veliki tragičar na Krejven Kotidžu, pošto je promašio penal u 89. minutu. Međutim, ipak se potrudio da to ne bude poslednje od njega i u četvrtom minutu nadoknade na asistenciju Kamare postigao je gol, 23. u sezoni i doneo velika tri boda za poziciju broj tri. Fulam sada ima 60 bodova, jedan više od Notingem Foresta, sedam više od sedmoplasiranog Bristola, a pet manje od drugoplasiranog Lidsa.

Ekipa Marsela Bijelse minimalcem je slavila u Midlzbrou, a strelac je bio Poljak Mateuš Klih u prvom minutu nadoknade prvog dela. Minimalnim rezultatom slavio je Barnsli protiv Hala i Šefild Venzdej protiv Čarltona, dok je najviše golova viđeno na meču Reding - Vigan 0:3. Golova nije bilo na mečevima Blekburn - Stouk i Milvol - Birmingem.