MLS: Vicešampion posle preokreta do pobede

Michael Regan/Getty Images

Ekipa koja je prošle sezone poražena u finalu MLS Toronto startovala je ovogodišnji šampionat pobedom. I to posle preokreta savladan je Nju Ingland Revolušn 2:1.

Od 13. minuta gosti su vodili, a pogodak je postigao Banberi. U 37. minutu domaćin dolazi do izjednačenja preko Kvita, dok je konačnih 2:1 postavio u 80. minutu Uruti.

Posle neuspešne sezone u Halu srpski internacionalac David Milinković našao je mesto u Vankuveru. Ekipa iz Kanade zabeležila je poraz od Sporting Kanzas Sitija kod kuće 3:1, a asistent kod jedinog gola bio je upraov Milinkoviča.

Ostali rezultati: DC Junajted – Kolorado 1:2, Hjuston Dinamo – L. A. Galaksi 1:1, San Hoze – Toronto 2:2, Dalas – Filadelfija 2:0, Orlando – Real Solt Lejk 0:0, Nešvil – Atlad 1:2.