Getty Images/Stuart Franklin

23.05.2020 | 21.25 > 21:27

Podela bodova u Vitebsku, domaći zadovoljniji

Fudbaleri Vitebska i Dinamo Minska remizirali su u 10. kolu beloruske lige rezultatom 1:1.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Oba pogotka viđena su u uvodnom delu meča. Gosti iz glavnog grada su poveli preko Bahara u petom, da bi Nikolaesku u 19. doneo bod domaćima.

U nastavku je Dinamo bio znatno bolji rival, Vitebsk u drugom poluvremenu nije imao nijedan udarac, pa se može reći da je ovakvim ishodom zadovoljniji.

Domaćem sastavu to je treći uzastopni remi i sa 13 bodova zauzima osmo mesto.

Dinamo, za koji su ceo meč odigrali Dominik Dinga i Marko Pavlovski, ima isti broj poena na 10. poziciji.