Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

01.06.2020 | 19.36

Hvaščinski Minsku doneo četvrtu ovosezonsku pobedu

Golom Vladimira Hvaščinskija u 6. minutu, fudbaleri Minska savladali su Sluck rezultatom 1:0, u poslednjem meču 11. kola.

Gorodeja - Minsk 1:1, Pregled meča i golovi.

Sport Klub Youtube

Na taj način, puleni Andreja Razina stigli su do četvrte pobede i 12. mesta, ali treba dodati da imaju dva meča manje na svom kontu.

Minsk je na stadionu „Traktora” došao do vrednog trijumfa petim ovosezonskim golom 30-godišnjeg Hvaščinskija, koji je na trećoj utakmici u nizu postigao gol.

Sluck je doživeo četvrti ovosezonski poraz, a nastavio je i lošu seriju rezultata, pošto je na poslednja četiri meča osvojio samo jedan bod.

U pobedničkom timu od 58. minuta igrao je crnogorski internacionalac Ognjen Rolović.