Dave Thompson/Getty Images

06.06.2020 | 17.04 > 19:00

Zoran Marušić het-trikom doneo pobedu Nemanu

Prva dva duela 12. kola beloruske lige završena su identičnim rezultatom - 1:1, da bi treći protekao u znaku srpskog napadača Zorana Marušića.

Neman

Print screen/SK

Neman

Slutsk je u poslednjim trenucima meča uspeo da izbegne poraz u duelu sa Torpedom.

Gosti su poveli 20 minuta pre kraja pogotkom Valerija Gorbačika, da bi Artem Serdjuk spasao svoj tim poraza.

Sport Klub Youtube

U duelu Isloča i Ruha iz Brest viđen je sličan scenario, gostujući tim prvi je stigao do prednosti kada je Abdulaje Dijalo pogodio na asistenciju Sedka u 68. minutu.

Domaći tim ekspresno je izjednačio, bukvalno u sledećem napadu Komarovski je dao gol za Isloč i postavio konačnih 1:1.

Neman je na gostovanju Slaviji u Moziru slavio sa 3:1, a sva tri gola postigao je Zoran Marušić.

Prvi put je zatresao mrežu u 19. minutu, domaći su izjednačili 12 minuta kasnije, da bi golovima u 75, a potom i u 86. minutu Marušić kompletirao het-trik za pobedu gostiju.

U poslednjem meču dana, Dinamo Brest ubedljivo je savladao Minsk sa 6:1.