Getty Images/Stuart Franklin

28.06.2020 | 19.55 > 19:57

Suduvi derbi u 90+3, 2 gola Srbina u sedmici Žalgirisa

Fudbaleri Suduve pobedili su Kauno Žalgiris na gostovanju u derbiju sedmog kola litvanske lige golom Valerijsa Sabale u 90+3. minutu - 1:0.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Letonski napadač ušao je u igru u 81. i bio je pravi džoker aktuelnog šampiona, pošto je u jednom od poslednjih napada na meču doneo tri boda svom timu.

Suduva ostaje jedini neporaženi tim u ligi i sa 19 bodova zauzima prvo mesto. Kauno je treći sa 10.

Drugoplasirani Žalgiris sa ubedljivih 7:0 savladao je Riteriai na strani, uz dva pogotka srpskog internacionalca Ivana Tatomirovića.

Tatomirović je mrežu pogađao u 44. i 85, dok su preostale golove dali Antal u 13, Enin u 34. i 45, Kjereme u 55. i Mikoliunas u 68. minutu.

Ekipa Panevezisa trijumfovala je protiv Bange rezultatom 2:1.