Catherine Ivill, Getty Images Sport

29.06.2020 | 19.16 > 19:20

Mitrović suspendovan tri utakmice!

Napadač Fulama Aleksandar Mitrović kažnjen je sa tri utakmice neigranja posle incidenta koji se dogodio u subotu u duelu sa Lidsom.

Aleksandar Mitrović

Jordan Mansfield/Getty Images

Srpski reprezentativac je već u 2. minutu neoprezno ušao u duelu sa protivničkim igračem Benom Vajtom, udario ga laktom u lice, ali sudija nije video tu situaciju.

Međutim, kamere su jasno uhvatile detalj kada Mitrović udara igrača Lidsa i suspenzija je bila neizbežna.

Dvadesetpetogodišnji Mitrović će propustiti duele sa Kvins Park Rendžersom, Birmingemom i Notingemom, a na teren će se vratiti 11. jula kada njegov tim dočekuje Kardif.

Pogledajte šta se dogodilo u porazu tima iz Londona rezultatom 3:0.

Sport Klub Youtube

Komentari (10)

DAVOR

Onda bi po tom kriterijumu sinoc Aju iz CP trebao biti suspendovan dozivotno, a sudija mu posle pregleda VAR-a nije dao ni zuti karton. Sudije na ostrvu sprdnja i sramota za fudbal.

Odgovori 7 0

Dokaz

Da je nevaspitana panjina. Sramota.

Odgovori 3 4

Mare

To je on. Promenio je frizuru, ali je glava ostala ista.

Odgovori 8 1

VBA pobedio Hal, Midlzbro ostao u zoni ispadanja

Fudbaleri Vest Broma slavili su sa 4:2 protiv Hal Sitija u 41. kolu Čempionšipa.

Čempionšip: Svonsi ostaje u igri za plej-of

Fudbaleri Svonsija slavili su na domaćem terenu protiv Šefild Venzdeja rezutlatom 2:1 u prvoj utakmici subotnjeg programa u okviru 41. kola Čempionšipa i na taj način ostali u trci za mesto koje vodi u doigravanje za plasman u Premijer ligu.

Čempionšip: "Ovnovi" u 90+6. do ulaznice za vrh

U subotu popodne na programu je bilo osam mečeva engleskog Čempionšipa, a u derbiju kola viđen je remi 1:1 u deulu između Derbi Kauntija i Notingem Foresta na Prajd Parku, a „Ovnovi“ su do bitnog boda u borbi za plej-of stigli preko Martina u 90+6. minutu.

Milvol pokorio "The Valley"

U prvom meču 41. kola Čempionšipa Milvol je kao gost savladao Čarlton minimalnim rezultatom.