David Ramos, Getty Images

29.06.2020 | 21.14 > 21:17

Steaua ispustila dva gola prednosti, ode i titula

Fudbaleri Astre pobedili su ekipu FCSB (nekadašnja Steaua) u poslednjeoj utakmici 5. kola šampionske grupe prvenstva Rumunije.

Steaua

Print screen/SK

Steaua

Ekipa iz Bukurešta je u poslednja tri kola osvojila samo bod i za vodećim Klužom zaostaje čak devet bodova, dok Astra ima bod više od FCSB.

Gosti su u posle pola časa igre vodili sa 2:0 golovima Popeskua i Mana, ali je ALibek pogotkom u 36. minutu najavio veliki preokret.

Seto je u 52. minutu izjednačio, a u junaka meča izrastao je Alibek pobedonosnim golom u 80. minutu.

Do kraja sezone ostalo je još da se odigra pet kola - FCSB u sledećem kolu dočekuje Botosani, a Astra dočekuje vvodeći Kluž.