29.06.2020 | 21.19 > 21:29

Volos i Lamia plove ka sigurnoj luci

U meču 30. kola doigravanja za opstanak Superlige Grčke Volos i Lamia odigrali su bez golova, što je rezultat koji odgovara obema ekipama u borbi za opstanak.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Ovim remijem Lamia je obezbedila opstanak, a Volos ugrožava još samo teorija. Ono što je sigurno tim iz lučkog grada obezbedio je baraž za opstanak.

U drugom meču dana Atromitos koji je u pretprošlom kolu obezbedio opstanak, rutinski je savladao Lamiu 3:0. Poveo je domaćin autogolom Bertosa u devetom minutu. Manusas u 52. minutu je povisio na 2:0, a konačnih 3:0 postavio je Andrutsos. Za Larisu igrao je Radomir Milosavljević, koga je u 82. minutu zamenio Saša Marković. I pored poraza i Larisa je zahvaljujući ostalim rezultatima obezbedila opstanak.