Dave Thompson/Getty Images

01.08.2020 | 22.06

Dinamo bolji od Čikure, Torpedo slavio u Tbilisiju

U prvom meču gruzijske lige koji ste mogli da gledate na Sport Klubu, Dinamo iz Tbilisija savladao je Čikuru sa minimalnih 1:0.

Dinamo Tbilisi

Print screen/SK

Vezista Georgi Kukinaidze postigao je pobedonosni gol u 68. minutu za Dinamo, koji je trenutno izjednačen na vrhu tabele sa ekipom Dila Gori ali ima meč više.

Drugi tim iz Tbilisija, Lokomotiva, poražen je na svom terenu od Torpeda iz Kutaisija sa 1:2.

Strelci za goste bili su Pantsulaija i Ponomar, dok je Oulad Oumar samo ublažio poraz domaćih.