Minimalac Keretara protiv Kruz Azula

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Četiri meča četvrtog kola meksičkog fudbalskog prvenstva odigrana su u noći između srede i četvrtka, a pobede su zabeležili Keretaro, Gvadalahara Čivas i Atletiko San Luis, dok su UNAM i Monterej odigrali nerešeno.

Keretaro je sa 1:0 savladao Kruz Asul, a jedini gol viđen je u 29. minutu kada je Ramires Kevin iskoristio asistenciju Sepulvede i zatresao mrežu protivnika.

Gvadalahara Čivas je sa 2:0 trijumfovala protiv Huaresa. Pitanje pobednika rešeno je u drugom poluvremenu. Prvo je Masijas doneo prednost u 56. minutu iz penala, a zatim je konačan rezultat postavi Angulo Uriarte u 65. minutu iskoristivši asistenciju Antune.

UNAM i Monterej odigrali su nerešeno 1:1, dok je Atletiko San Luis bio bolji od Klub Tihuane 2:0.